Podróż marzeń

 • Gdzie najlepiej na krótki, rekreacyjny urlop

  By / 19 maja, 2021 / Podróż marzeń
  Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie na urlop w zimie, żeby było niedrogo, ale rekreacyjnie i intensywnie. Jeżeli chodzi o Polskę, to najlepiej jest wyjechać do Zakopanego.
 • Czym odznacza się Hiszpania?

  By / 24 października, 2019 / Podróż marzeń
  We współczesnym świecie możemy wyodrębnić około dwustu niezależnych od siebie państw, co jest dość niewiarygodne, ponieważ większość z nich posiada swój własny język, walutę oraz oczywiście tradycję, jak również historię.
 • Oferty last minute – czy warto skorzystać?

  By / 24 października, 2019 / Podróż marzeń
  Czy oferty last minute na Cypr to naprawdę spora obniżka czy raczej zabieg marketingowy?
  Planując przyszłoroczne wakacje lub spędzenie urlopu w dość egzotycznym miejscu wiele osób decyduje się na wybór oferty zwanej last minute Cypr.
 • Co daje człowiekowi częste podróżowanie?

  By / 24 października, 2019 / Podróż marzeń
  Statystyki jednoznacznie wskazują na to, że coraz większa część społeczeństwa decyduje się na podróżowanie w zróżnicowanych kierunkach. Jest to zupełnie zrozumiałe, jeśli weźmie się pod uwagę, jak atrakcyjne są niezliczone miejsca na świecie.
 • Niedrogi i relaksujący urlop – gdzie jechać?

  By / 22 czerwca, 2018 / Podróż marzeń
  perspektywa - wakacje

  Autor: Arek Olek
  Źródło: http://www.flickr.com
  Gdzie możemy wyjechać na niedrogi i ekologiczny urlop wakacyjny
  Każdy z nas zadaje sobie to pytanie w okolicach czerwca, gdzie na urlop mogę pojechać, żeby był niezapomniany i atrakcyjny. Niestety wiele osób dodaje jeszcze zapytanie, gdzie na urlop, który będzie niedrogi. Problemy w pracy, nieprzewidziane wydatki, choroby w rodzinne i inne komplikacje sprawiają, że nie możemy wydać na urlop tyle pieniędzy, ile chcielibyśmy wydać, aby był on spędzany w miejscach o najwyższym standardzie.
 • Barcelona – jedno z najpiękniejszych miejsc

  By / 23 lutego, 2017 / Podróż marzeń
  Bez wątpienia, każdy człowiek chciałby w swoim życiu zwiedzić, jak największą część naszego świata. Nic w tym dziwnego, ponieważ kryje on nieskończoną ilość miejsc wartych odwiedzenia, które niejednokrotnie wprost zapierają dech w piersiach pod wieloma względami. Przede wszystkim, niesamowite są krajobrazy w wielu częściach naszego globu.
 • czy warto wybrać sie na wakacje do CostaBrava?

  By / 23 grudnia, 2016 / Podróż marzeń
  Wiele osób podróżujących nie tylko po Europie, ale i po całym świecie uważa, że Costa Brava to jeden z najbardziej atrakcyjnych i najbardziej dostępnych dla przeciętnego
  Polaka regionów wypoczynkowych w Hiszpanii.
 • Gdzie najlepiej spędzić wakacyjny urlop?

  By / 23 października, 2016 / Podróż marzeń
  Co roku zadajemy sobie to pytanie, urlop w Polsce czy zagranicą, kiedy zbliżają się wakacje. Ten szczególny czas, kiedy większość domowników może wziąć wolne, a dzieci mają wakacje, chcielibyśmy spędzić w jakimś atrakcyjnym i niezapomnianym miejscu.
Back to Top